Twój ekspercki sklep motoryzacyjny
Rejestracja nie jest wymagana

Towar dnia
Uszczelka silikonowa do okien i drzwi, 042109
8,18 zł z VAT
6,65 zł netto
Sklepy Grupy Beson
Koniecznie sprawdź nasze pozostałe sklepy internetowe:

Sklep internetowy Rolki Łożyska

Sklep internetowy Beson
Rzetelna Firma
Sonda
Gdzie szukasz uszczelki drzwi wejściowych ???
Sklep stacjonarny w twoim mieście.
Sklep internetowy.
Strony producentów drzwi.
Inne.
Wszystkich głosów: 353


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Produkcja uszczelek gumowych

Bardzo często zdarza się, że potrzebne są Państwu uszczelki, których nie możecie znaleźć w żadnym dziale sklepu. Nie ma ich też u innych producentów i dostawców.

Jednakże w wielu przypadkach znane są Państwu określone oczekiwania pod katem:

  1. - wykonania materiałowego,
  2. - wymiarów,
  3. - właściwości
  4. - przeznaczenia
  5. - jakości,
  6. - kolorystyki
  7. - i inne.

Co można wówczas zrobić, gdy potrzebne są uszczelki gumowe niestandardowe?

Uszczelki na wymiar wyprodukowane specjalnie dla Państwa

Wyjściem z tej sytuacji jest zlecenie nam zajęcia sie produkcją takich uszczelek. Jako firma, która istnieje na rynku od wielu latposiadamy rozległe kontakty oraz możliwosci technologiczne, umożliwiające wytworzenie większości rodzajów uszczelek. Zapewniamy odpowiednią jakość

Jak zamówić uszczelki na wymiar?

To proste. Wystarczy napisać do nas, przedstawiając nam swoje oczekiwania. Koniecznie proszę załączyć wszelkie wymagania oraz rysunki techniczne. My wycenimy dla Państwa ewentualną usługę i przedstawimy ofertę, która zaspokoi Państwa oczekiwania.

Produkcja uszczelek - jak przebiega

Sam proces produkcji uszczelek przebiega wg okreslonych standardów i procedur. Istotny jest dla nas parametr jakościowy, który musi być spełniony, by zamówione przez Państwa produkty uzyskały nasz odbiór.

w celu złożenia zapytania prosimy o kontakt

Mamy 3 możliwości złożenia zapytania:

1. Kontakt telefoniczny pod nr tel.: 693 800 022 lub 660 525 823,
2. Kontakt mailowy: sklep@uszczelki24.pl,
3. Kontakt poprzez formularz kontaktowy mieszczący się na dole strony "Kontakt". Wystarczy kliknąć tutaj.

Twój koszyk jest pusty
Na skróty
Najczęściej kupowane
Płatności elektroniczne
platnosci.pl - akceptujemy płatności elektroniczne
O sklepie | Regulamin | Kontakt | FAQ | Płatności elektroniczne | Dostawa towaru | Polityka prywatności | Warunki Sprzedaży | Dane osobowe

Uszczelki online - kupuj bez wychodzenia z domu

U nas z łatwością kupisz uszczelki o dowolnym profilu, wykonane z dowolnego materiału. Oczywistym faktem jest, że nie posiadamy absolutnie wszystkich możliwych produktów, ale asortyment produktów uszczelniających cały czas jest rozbudowywany, co pozytywnie wpływa na oddźwięk, który otrzymujemy z rynku. Fakt, że fizycznie znajdujemy się w Lesznie nie przeszkadza nam w niczym, by działając online sprzedawać uszczelki klientom z Wrocławia, Poznania, Warszawy, Krakowa, Białegostoku, Rzeszowa, Katowic i wielu, wielu innych - mniej lub bardziej odległych - miast. Dzięki temu nie tracąc czasu na zbędne dojazdy można zakupić dowolne produkty bez wychodzenia z domu lub z firmy, a kurier dostarczy wybrane przez Państwa pozycje w ciągu odpowiedniego okresu czasu. Sklep internetowy z uszczelkami niczym nie ustępuje tym stacjonarnym. Obsługa klienta jest na tym samym poziomie, a wygodna wyszukiwarka i intuicyjne menu kategorii pozwolą Państwo odszukać odpowiednie produkty, a do tego we właściwych cenach.

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.

Najczęściej wyszukiwane frazy:

uszczelka uszczelki uszczelka krawędziowa uszczelka samoprzylepna uszczelka gumowa uszczelka drzwi uszczelka szczotkowa gumowa osłona krawędzi siatka zabezpieczająca ochrona lakieru, rolki, rolka, łożyska, łożysko.

© Uszczelki24.pl - najszczelniejszy sklep w sieci. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sklepy Internetowe KQS.store