Twój ekspercki sklep motoryzacyjny
Rejestracja nie jest wymagana

Towar dnia
Uszczelka silikonowa do okien i drzwi, 042109
8,18 zł z VAT
6,65 zł netto
Sklepy Grupy Beson
Koniecznie sprawdź nasze pozostałe sklepy internetowe:

Sklep internetowy Rolki Łożyska

Sklep internetowy Beson
Rzetelna Firma
Sonda
Gdzie szukasz uszczelki drzwi wejściowych ???
Sklep stacjonarny w twoim mieście.
Sklep internetowy.
Strony producentów drzwi.
Inne.
Wszystkich głosów: 343


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dla zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego TRANSPORT GRATIS. Szczegóły w zakładce Dostawa towaru.

Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Taśma konturowa ORAFOL biała, odblaskowa na powierzchnie sztywne 44-010

Dostępność: towar dostępny do 3 dni
Cena: 7,53 zł z VAT
6,12 zł netto
Ilość
 

Opis produktu: Taśma konturowa ORAFOL biała, odblaskowa na powierzchnie sztywne 44-010

VC104+ Rigid Grade 
TAŚMA ODBLASKOWA VC104+
 NA POWIERZCHNIE SZTYWNE BIAŁA

szerokość 50 mm długość rolki 50 m, cena za mb

 Cena za metr bieżący. Minimalna ilość zakupu to 1 mb cięta z rolki 50 m.

Towar przycięty na wymiar podany przez Klienta nie podlega zwrotowi.

Reflexite® VC104+ Rigid Grade Taśma do oznakowania konturowego Dopuszczenie: Regulacja ECE104 Klasa C Produkt Reflexite® VC104+ RG jest mocnym, pogodno- i rozpuszczalnikoodpornym materiałem przeznaczonym do użytkowania zewnętrznego. Jest łatwy w nakładaniu na gładkie, pomalowane lub niemalowane powierzchnie pojazdów. Materiał jest przeznaczony do tworzenia
oznakowania konturowego na pojazdach ciężarowych i naczepach.

Dopuszczenie
Homologowane zgodnie z regulacją ECE104 Klasa C
 
Budowa
Reflexite® VC104+ RG składa się z sześciennych elementów odblaskowch (mikrograniastosłupów) integralnie połączonych z gładkim filmem polimerycznym, wytrzymałym na warunki pogodowe i
wyposażonym w filtr UV. Powierzchnia graniastosłupów pokryta jest naparowywanym próżniowo alumium tak, by stworzyć lustrzaną powierzchnię dla ścianek graniastosłupów. Powstała w ten sposób taśma ma grubość nie większą niż 0.16mm.Do niej dołączona jest warstwa kleju o wysokim stopniu przylepności. Produkt jest jednowarstwowy i nie ma konieczności zabezpieczania brzegów.
 
Kolor
Reflexite® VC104+ RG dostępny jest w kolorze białym, żółtym i czerwonym.Kolory są zgodne z wymaganiami ECE104. Kolory te są zgodne z wymogami przedstawionymi w Tabeli 1, przy pomiarach dokonywanych zgodnie z publikacją CIE nr 15 podczas pomiarów przy użyciu standardowego oświetlacza D65, i kącie 45°. Wartość mieżona powinna być średnią 8 odczytów.
Kolor odbicia (kolor nocny), przy oświetleniu dokonywanych zgodnie ze standardem CIE, oświetleniem A przy kącie obserwacji 20° i kącie wejścia β1 = +/- 5°, β2 = 0°, powinien mieścić się w
tabeli 2
 
Współczynnik odbicia
Reflexite® VC104+ RG jest zgodne z wymaganiami regulacji ECE104. Przy oświetlaniu standardowym oświetlaczem A zgodnym z CIE oraz pomiarach z zastosowaniem się do regulacji CIE nr 54, wartości współczynnika odbicia (R’) Reflexite® VC104+ RG nie powinny być mniejsze niż te przedstawione w Tabeli 3.
 
Instrukcja Nakładania
Materiałów tych należy używać przy temperaturze powietrza mieszczącej się w zakresie 150 C oraz 380 C, by zapewnić prawidłowe umocowanie kleju. Przed zastosowaniem, powierzchnie należy oczyścić z zabrudzeń oraz odtłuścić. W tym celu zaleca się  stosowanie czystego ręcznika nasączonego alkoholem izopropylowym lub innym płynem o podobnym działaniu celem wytarcia powierzchni, na której produkt ma być stosowany. W razie pojawienia się pęcherzyków powietrza, należy użyć igły celem ich przebicia oraz gumowego wałka do usunięcia przez otwór zrobiony igłą powietrza nagromadzonego w pęcherzyku. Chcąc uzyskać dalsze informacje dotyczące zastosowania produktu, proszę się kontaktować z Przedstawicielem Reflexite.
 
Żywotność materiału
Materiał powinien być użyty w ciągu dwóch lat od daty produkcji (etykieta wewnątrz rolk). Wszystkie rolki, także zaczęte, powinny być składowane w orginalnym opakowaniu. Magazynowanie w czystym i suchym miejscu przy temperaturze 23°C i 50% wilgotności powietrza
 
 Cechy produktu
Kolor
biały
 
Galeria
Dodaj Komentarz
Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Taśma antypoślizgowa bezbarwna,  81-438-01
Taśma antypoślizgowa bezbarwna 50 mm
Uszczelka krawędziowa 1 mm biała,  12-314-03
Osłona PVC biała 1 mm
Biała osłona krawędzi drzwi samochodowych 1-3 mm z klejem, 96-246 M
Biała osłona krawędzi 1-3 mm.
Uszczelka krawędziowa czarne EPDM 6 mm, 023003
Osłona EPDM czarna 6 mm.
Produkty Pokrewne/Powiązane
Taśma konturowa 3M, odblaskowa żółta,13-527
Taśma konturowa 3M odblaskowa do plandeki żółta.
Taśma konturowa 3M, odblaskowa żółta, 13-371
Taśma konturowa 3M odblaskowa Scotchlite Diamond Grade 983-71 żółta.
Taśma konturowa 3M, odblaskowa czerwona, 13-372
Taśma konturowa 3M odblaskowa Scotchlite Diamond Grade 983-71 czerwona.
Taśma konturowa 3M, odblaskowa biała,13-527-01
Taśma konturowa 3M odblaskowa do plandeki biała.
Taśma konturowa 3M, odblaskowa biała, 13-370
Taśma konturowa 3M odblaskowa Scotchlite Diamond Grade 983-71 biała.
Taśma konturowa ORAFOL żółta, odblaskowa na powierzchnie sztywne,  44-012
VC104+ RIGID GRADE TAŚMA ODBLASKOWA VC104+ NA POWIERZCHNIE TWARDE ŻÓŁTA
Taśma konturowa ORAFOL czerwona, odblaskowa na powierzchnie sztywne, 44-011
VC104+ RIGID GRADE TAŚMA ODBLASKOWA VC104+ NA POWIERZCHNIE TWARDE CZERWONA
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
Uwaga! Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na komunikację w sprawach, związanych z zapytaniami ofertowymi lub dokonanymi zakupami towarów w formie telefonicznej lub e-mailowej.
Twój koszyk jest pusty
Na skróty
Najczęściej kupowane
Płatności elektroniczne
platnosci.pl - akceptujemy płatności elektroniczne
O sklepie | Regulamin | Kontakt | FAQ | Płatności elektroniczne | Dostawa towaru | Polityka prywatności | Warunki Sprzedaży | Dane osobowe

Uszczelki online - kupuj bez wychodzenia z domu

U nas z łatwością kupisz uszczelki o dowolnym profilu, wykonane z dowolnego materiału. Oczywistym faktem jest, że nie posiadamy absolutnie wszystkich możliwych produktów, ale asortyment produktów uszczelniających cały czas jest rozbudowywany, co pozytywnie wpływa na oddźwięk, który otrzymujemy z rynku. Fakt, że fizycznie znajdujemy się w Lesznie nie przeszkadza nam w niczym, by działając online sprzedawać uszczelki klientom z Wrocławia, Poznania, Warszawy, Krakowa, Białegostoku, Rzeszowa, Katowic i wielu, wielu innych - mniej lub bardziej odległych - miast. Dzięki temu nie tracąc czasu na zbędne dojazdy można zakupić dowolne produkty bez wychodzenia z domu lub z firmy, a kurier dostarczy wybrane przez Państwa pozycje w ciągu odpowiedniego okresu czasu. Sklep internetowy z uszczelkami niczym nie ustępuje tym stacjonarnym. Obsługa klienta jest na tym samym poziomie, a wygodna wyszukiwarka i intuicyjne menu kategorii pozwolą Państwo odszukać odpowiednie produkty, a do tego we właściwych cenach.

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.

Najczęściej wyszukiwane frazy:

uszczelka uszczelki uszczelka krawędziowa uszczelka samoprzylepna uszczelka gumowa uszczelka drzwi uszczelka szczotkowa gumowa osłona krawędzi siatka zabezpieczająca ochrona lakieru, rolki, rolka, łożyska, łożysko.

© Uszczelki24.pl - najszczelniejszy sklep w sieci. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sklepy Internetowe KQS.store