W razie jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą: +48 693 800 022, 660 525 823. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Uszczelka filcowa czarna klej 2,5x40 mm rolka 10 mb, 016422

Dostępność: towar dostępny do 7 dni
Cena:
30,77 zł z VAT
25,02 zł netto

Dostępne formy płatności:
tPay PayU PayPal Visa Mastercard Płatności przelewem tradycyjnym Płatność przy odbiorze
Dostępni przewoźnicy:
UPS Kurier 48 Paczkomaty

Uszczelka filcowa czarna klej 2,5x40 mm rolka 10 mb, 016422 - Opis i specyfikacja

Taśma filcowa samoprzylepna, czarna 2,5 x 40 mm - rolka 10 mb, gramatura 550 g/m2.
 
Taśma filcowa samoprzylepna na mocnym kleju montażowym oferowana w szerokości od 10 mm do 1000 mm wykonywana jest z filców o różnej gramaturze i różnej grubości. Taśma filcowa znajduje szerokie zastosowanie między innymi jako zabezpieczenie przeciwko zadrapaniom detali malowanych, na platformach transportowych, lub jako ślizgacz transportowy oraz do zabezpieczenia krawędzi stołów montażowych. Taśma filcowa jest materiałem z powodzeniem stosowanym w budownictwie, jako podkłady  na płatwie dachowe, do montażu płyt warstwowych oraz jako izolacja akustyczna na legarach podłóg.

Dzięki swoim właściwościom filc stosowany we wszystkich gałęziach przemysłu, podkładki filcowe przeciwko uszkodzeniom i zadrapaniom, używany jest, jako uszczelki, przekładki dystansowe, ślizgacze, odbojniki, podkładki filcowe dystanse, oraz taśmy samoprzylepne. Szerokie zastosowanie znajduje przemyśle obuwniczym, meblarskim, zabawkarskim, dekoracyjnym,.  Doskonale nadaje się do produkcji gadżetów reklamowych, opakowań, ozdób świątecznych, torebek, elementów filtracyjnych, teczek i i innych detali. Jest to materiał, który charakteryzuje się dużą odpornością na rozciąganie, rwanie i ścieranie, a dzięki swoim właściwościom stosowany przeciwko uszkodzeniom i zadrapaniom jako element tłumiący drgania, stosowany na legary podłogowe dla podniesienia izolacji akustycznej stropu.


Cena za sztukę/rolkę-10mb. 

Jeżeli poszukujesz uszczelki filcowej, samoprzylepnej w innej konfiguracji rozmiarowej prosimy o kontakt. 
Dostępne szerokości mm 10 - 1460 mm.
 Cechy produktu
Grubość x szerokość (mm)
2,5 x 40
Kolor
czarna
Materiał
FILC
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
Uwaga! Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na komunikację w sprawach, związanych z zapytaniami ofertowymi lub dokonanymi zakupami towarów w formie telefonicznej lub e-mailowej.

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.


© 2018 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22
64-100 Leszno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: