Infolinia: +48 693 800 022, 660 525 823. Czynne pn. - pt. w godz. 08:00 - 16:00.
X

W związku z zaistniałą sytuacją wizyty Klientów oraz odbiory własne są wstrzymane do odwołania. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Pierścień uszczelniający do rur PCV 40 (wargowy) 031075

Dostępność: towar dostępny do 3 dni
Cena:
8,60 zł z VAT
6,99 zł netto

Dostępne formy płatności:
tPay PayU PayPal Visa Mastercard Płatności przelewem tradycyjnym Płatność przy odbiorze
Dostępni przewoźnicy:
UPS Kurier 48

Pierścień uszczelniający do rur PCV 40 (wargowy) 031075 - Opis i specyfikacja

Pierścień uszczelniający do rur PCV 40 (wargowy)
Cena za 10 sztuk.  Instalacyjno-sanitarne uszczelki przeznaczone są do wykorzystania podczas montażu urządzeń sanitarnych w budynkach oraz w zewnętrznych instalacjach. Uszczelka redukcyjna to jeden z wielu dostępnych modeli, które znajdują się w naszej ofercie. Tworzona są po to, by zapewnić odpowiednią szczelność i izolację miejscu łączenia dwóch innych elementów. Najczęściej wykonywane są z gumy lub silikonu. Tego typu rozwiązania stają się niezbędne, kiedy konieczne jest uszczelnienie drogi przepływu gazu lub cieczy, która będzie jednocześnie najbardziej bezpieczna. Uszczelka redukcyjna swoje główne zastosowanie znajduje w miejscu łączenia dwóch rur o różnej średnicy, które wchodzą w skład instalacji wodnokanalizacyjnej. Gumowy materiał jest gwarancją dużej elastyczności oraz wytrzymałości, dzięki którym mamy pewność trwałości utworzonych instalacji.
 
Łatwość i prostota uszczelek instalacyjno-sanitarnych 
 
Wszelkiego rodzaju uszczelki montowane w instalacjach wodnych i kanalizacyjnych są bardzo łatwe w montażu i wymianie. Ich wszechstronność sprawia, że w łatwy sposób łączone zostają rury z różnych tworzyw. Uszczelka redukcyjna dzięki swej wielkości i kształtowi staje się niezawodnym i niezastąpionym elementem każdej instalacji doprowadzającej, czy odpływowej. 
 Cechy produktu
Rozmiar
40
Materiał
guma
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
Uwaga! Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na komunikację w sprawach, związanych z zapytaniami ofertowymi lub dokonanymi zakupami towarów w formie telefonicznej lub e-mailowej.

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.


© 2018 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22
64-100 Leszno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: