Dostawa towaru
Szanowni Państwo,
numery telefonu są przekazywane przewoźnikowi w celu ułatwienia kontaktu z odbiorcą przesyłki. Jeśli nie chcesz, aby Twój numer telefonu został udostępniony przewoźnikowi, prosimy o informację e-mail na adres sklep@uszczelki24.pl niezwłocznie po dokonaniu zakupu.

Transportem zamówionego towaru zajmuje się wyspecjalizowane Firmy Kurierskie UPS oraz POCZTEX.

Dostawa kurierem uzależniona jest od wagi i wyboru formy płatności tj.: • POCZTEX 48  - przesyłka kurierska - przedpłata na konto bankowe, planowana dostawa do 4 dni roboczych, 1 paczka w przedziale wagowym do 30 kg
koszt brutto 13,23
 • POCZTEX 48  - przesyłka kurierska - płatne przy odbiorze, planowana dostawa do 4 dni roboczych, 1 paczka w przedziale wagowym do 30 kg
koszt brutto 15,69

 • UPS  - przesyłka kurierska - przedpłata na konto bankowe, planowana dostawa dnia następnego, 1 paczka w przedziale wagowym do 30 kg
koszt brutto 25,00 zł 


 • UPS  - przesyłka kurierska - płatne przy odbiorze, planowana dostawa dnia następnego, 1 paczka w przedziale wagowym do 30 kg
                       koszt brutto 28,00 zł
 • NIESORT POCZTEX dotyczy wyłącznie błotników i do ceny podstawowej transportu należy dodać 10,00 zł 
 • TRANSPORT DŁUŻYCY tylko UPS - dotyczy przesyłek dłużycowych od 1,75 metra do 2,5 metra np.: uszczelki PVC - transport specjalny: 55,00 zł przedpłata, 57,00 zł pobranie przy odbiorze. 
 
Dostawy kurierska odbywa się w przeciągu 48 godzin. Chyba, że warunki pogodowe nie pozwolą na terminowe dostarczenie paczki. 


TRANSPORT GRATIS TYLKO PRZY ZAKUPACH ONLINE POWYŻEJ KWOTY 1000 ZŁ (KURIER UPS - TRANSPORT 2 DNI, dotyczy przesyłek standardowych*).


definicja standardowej paczki

  • Maksymalna waga jednej paczki w przesyłce: 31,5 kg
  • Maksymalna długość: 175 cm (najdłuższy bok)
  • Wysokość + szerokość + długość <= 300 cm
  • Paczka o kształcie prostopadłościanu, z którego nie wystaje żaden ponadwymiarowy element

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22
64-100 Leszno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: