Profil półokrągły, kopułka.

Profile półokrągłe, kopułki nadają się do uszczelnienia pokrywy drzwi z futryną, jako odbojnica, do zabezpieczania powierzchni i wielu innych. Są to rozwiązania głównie dla budownictwa, energetyki, motoryzacji, przemysłu spożywczego, ciepłownictwa, gastronomii i wielu innych.

Charakterystyka profili półokrągły, kopułek.

Produkty te charakteryzuje duża różnorodność pod względem kształtu, wysokości, szerokości oraz materiału z jakiego można wykonać wybrany typ uszczelki półokrągłej, kopułki. Kopułki dostępne z takich materiałów jak: litego EPDM, silikonu, NBR-u, PVC (zmiękczony), pianki EPDM, pianki silikonowej, neoprenu. W tej kategorii dostępny jest katalog PDF do pobrania profili dostępnych na zamówienie. Jeżeli poszukujecie Państwo innego przekroju, wymiaru, itp. prosimy o kontakt mailowy.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Profile półokrągłe, kopułki - katalog do pobrania.
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: