Taśma butylowa.

Taśmy butylowe jednostronne nadają się do uszczelniania, izolacji przewodów w budownictwie np.: wodoszczelne połączenia w branżach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją, itp.

Charakterystyka taśm butylowych.

Taśmy butylowe jednostronne składają się z butylu umieszczonego na nośniku (taśmie) np.: polietylen, aluminium, włóknina i z warstwy klejącej z kauczuku butylowego. Taśmy butylowe charakterystyka: łatwe dopasowanie do podłoża, elastyczne, posiadają właściwości cenione w budownictwie: uszczelniają, odporne na temperaturę, tłumią hałas i drgania.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Taśma samoprzylepna butylowa jednostronnie pokryta aluminium 15 x gr. 1,5 mm x 30 m.
63,55 zł z VAT
51,67 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: