Płyta gumowa CR

Płyty gumowe CR - guma oparta o kauczuk chloroprenowy. Stosowana wszędzie tam, gdzie jest narażona na kontakt olejem i smarem silnikowym, olejem napędowym, ozonem, freonem, wodą i parą wodną, alkoholem, roztworem soli, rozcieńczonym kwasem, itp.

Charakterystyka płyt gumowych CR

Produkty te wykonane są z litej gumy CR. Wykazują średnią odporność na oleje i smary ropopochodne. Nieodoporna na paliwa ropopochodne, estry, aminy, węglowodory chlorowane i aromatyczne oraz ketony. Wykorzystywane do wyrobów membran, akcesoriów do pieców CO i uszczelnień o nietypowym zastosowaniu. Guma na bazie kauczuku CR zależnie od mieszanki może pracować w temperaturze od -40°C do 110°C.

Proszę pamiętać o tym, że w razie potrzeby chętnie służymy pomocą na każdym etapie zakupów.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Płyta gumowa CR grubość 10 mm.
677,73 zł z VAT
551,00 zł netto
Płyta, pianka neoprenowa # 5 mm
657,28 zł z VAT
534,37 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: