Uszczelka samoprzylepna do szafy

Uszczelki samoprzylepne do szaf suwanych używane są, aby zapobiegać dostawaniu się powietrza, kurzu, światła i innych cząsteczek do szczelin wokół przesuwnych drzwi meblowych. Produkt montuje się na brzegu panelu drzwiowego, co tworzy hermetyczne uszczelnienie drzwi..

Rodzaje uszczelek samoprzylepnych meblowych

Miękka szczotka, wykonana z polipropylenu ma zastosowanie w różnego rodzaju systemach przesuwnych. Pełni funkcję uszczelniającą, a także tłumiącą. Zastosowanie w konstrukcjach wewnętrznych szafy, wnęki meblowe itp. Włosowe uszczelki wielowłókienkowe, których włókna poruszające się niezależnie od siebie - zapewniają hermetyczne uszczelnienie nawet w przypadku nierównych powierzchni. Wykonana w 100% z polipropylenu - zapobiega tworzeniu się pleśni i nie koroduje, uszczelka Q-Lon poprawia wrażenia estetyczne. Sztywna tylna część ułatwiająca montaż, elastyczna wielowłókienkowa przędza ułatwiająca działanie, zapewnia hermetyczne uszczelnienie nawet na nierównych powierzchniach, doskonała odporność i zdolność powrotu poodkształceniowego.

Proszę pamiętać o tym, że w razie potrzeby chętnie służymy pomocą na każdym etapie zakupów.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Odbój szczotkowy do szaf suwanych.
3,43 zł z VAT
2,79 zł netto
Szczotkowa uszczelka samoprzylepna do szaf suwanych, przeciwkurzowa.
4,50 zł z VAT
3,66 zł netto
Szczotkowa uszczelka do szaf suwanych, przeciwkurzowa 4,8x9 mm bez kleju.
1,79 zł z VAT
1,46 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: