Profil ozdobny

Profile ozdobne są to uszczelki z taśmą klejącą. Charakteryzują się oryginalnym kształtem i są zaopatrzone w klej wysokiej lepkości. Warto wspomnieć także o tym, że taśma klejąca wykonana przez znanego producenta taśm Firmę 3M ceniona przez producentów camperów i jachtów.

Rodzaje profili ozdobnych

Wyróżniamy następujące rodzaje profili ozdobnych: uszczelka ozdobna z taśmą 3M w kolorze białym lub czarnym. Produkty te składają się m.in. z litego EPDM odpornego na warunki atmosferyczne i taśmy wysokiej lepkości.

Proszę pamiętać o tym, że w razie potrzeby chętnie służymy pomocą na każdym etapie zakupów.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Okapnik gumowy samoprzylepny biały.
46,72 zł z VAT
37,98 zł netto
Okapnik gumowy samoprzylepny czarny.
46,72 zł z VAT
37,98 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: