Próg kabiny prysznicowej

Progi kabiny prysznicowej są to profile montowane obwodowo na podłodze łazienki, kabiny prysznicowej. Zostały wykonane z tworzywa sztucznego akrylu, dzięki czemu są odporne na działanie wody, środków chemicznych, grzybów i pleśni. . Warto wspomnieć także o tym, że regularnie czyszczone potrafią służyć przez długi czas.

Charakterystyka progów akrylowych.

Progi akrylowe stosuje się w kabinach szklanych oraz innych typach kabin prysznicowych. Montowane zarówno w opcji z brodzikiem jak i bez, ponieważ w obu przypadkach stanowią idealne zabezpieczenie przed wylewaniem się wody poza kabinę prysznicową. Wykonane z przezroczystego akrylu, dzięki czemu zachowany zostaje estetyczny wygląd prysznica..

Proszę pamiętać o tym, że w razie potrzeby chętnie służymy pomocą na każdym etapie zakupów.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Próg, listwa akrylowa do kabiny prysznicowej 10 x 5 mm L-2000mm
109,34 zł z VAT
88,89 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: