Płyta NBR

Płyty gumowe NBR przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach "olejowych".

Charakterystyka płyt gumowych NBR

Płyty wykonane na bazie kauczuku NBR (akrylonitrylo-butadienowego) są elastyczne , wytrzymałe , odporne na ściskanie oraz odkształcenia trwałe. Ich zakres temperaturowy wynosi od -20 do 110 stopni C. Płyty NBR są także odporne na smary oraz oleje, co jest ich główną zaletą i sprawia , że często są nazywane „olejówkami” , płytami olejoodpornymi. Płyty NBR są odporne na: oleje silnikowe, mineralne, transformatorowe, opałowe, płyny hydrauliczne i smary, oleje pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, paliwa do silników wysokoprężnych oraz lekkie oleje opałowe, niepalne ciecze hydrauliczne typu HSA, HSB, HSC, niestężone alkohole, wodne roztwory soli, wodę o temperaturze do +65º C, rozcieńczone kwasy i zasady.

Proszę pamiętać o tym, że w razie potrzeby chętnie służymy pomocą na każdym etapie zakupów.

Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Płyta gumowa NBR grubość 15 mm
907,80 zł z VAT
738,05 zł netto
Strona: [1] / 1

Najważniejsze zasady:

Zanim zaczniesz korzystać z najszczelniejszego sklepu w sieci, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest uszczelka?

Uszczelka - jest to nic innego, jak element, który umieszczamy w miejscach połączeń różnych elementów. Uszczelka może być wykonana z wielu rodzajów materiałów, m.in.: z metalu, tworzywa sztucznego lub gumy.

Dlaczego stosujemy uszczelki?

Uszczelka stosowana jest po to, by: utrzymać w systemie ciśnienie cieczy (hydraulika), ciśnienie gazu (pneumatyka), a także po to, by skutecznie izolować od otoczenia.
© 2021 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Powstańców Wlkp. 63a
64-111 Lipno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@uszczelki24.pl

Strony informacyjne: